Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Baner_01
  • Baner_02

Wszystkie zamieszczone tutaj programy są bezpłatne do użytku domowego.

 

 

Pakiet biurowy "Libre Office"

Pobierz program

 

Program antywirusowy "Avast"

Bardzo dobry i skuteczny program antywirusowy, nie obciąża systemu. Idealny do zastosowania na starszych komputerach.

Pobierz program

 

Program wykrywający i usuwający malware "Malwarebytes"

Korzystając z komputera bardzo często zdarza się, że zostanie on zainfekowany różnego rodzaju oprogramowaniem szpiegującym, które oprócz wyłudzania poufnych informacji o użytkowniku powoduje znaczący spadek prędfkości działania komputera. Często programy tego typu zostają zainstalowane przez użytkownika przy okazji instalacji innego oprogramowania.

Malwarebytes umożliwia wykrycie działającego w komputerze oprogramowania szpiegującego i jego neutralizację.

Pobierz program

 

Program wykrywający i usuwający szkodliwe dodatki do przeglądarek internetowych "AdwCleaner".

Działa podobnie jak "Malwarebytes", z tym że koncentruje się na usunięciu niepożądanych dodatków do przeglądarek internetowych (paski narzędzi, uciążliwe reklamy, śledzeniue aktywności użytkownika, wykradanie haseł i loginów).

Jeżeli przeglądarka zainfekowana jest szkodliwymi dodatkami, to zdarza się, że blokują one pobranie AdwCleaner`a (np podmieniając linki i kierując do sfałszowanych stron). Należy wtedy program AdwCleaner pobrać innym, niezainfekowanym komputerze i skopiować na komputer zainfekowany z użyciem pamięci przenośnej (PenDrive`a).

Instrukcja użycia AdwCleaner`a

Pobierz program

Copyrights © 2014 | www.zs1-ciche.pl.pl 
Projekt i wykonanie : www.marketing-podhale.pl